Fredag 30. juni
Øllageret til Vaaland 1889
1800 Orango
1900 Johnny Red and the Prayerhouse People
2000 Rancho Relaxo
2130 Carl Louis
2230 Vrakfeber
2400 Death By Unga Bunga

 

Laurdag 1. juli
Sporvatunet, ved Garborgsenteret/Time bibliotek
1200 Barnefilm i biblioteket
1300 Erlend Viken Trio
1400 Atlars
1500 Silja Sol
Heile dagen Kunstutstillinga Småsporven i Garborgsenteret

 

Laurdag 1. juli
Øllageret til Vaaland 1889
1800 Silja Sol
1900 Erlend Viken Trio
2000 IRAH
2130 Frynsete på nervene
2230 Blomst
2400 bob hund


Artistar 2017

Bob Hund, Death By Unga Bunga, Carl Louis, Silja Sol, Orango, Blomst, IRAH, Rancho Relaxo, Erlend Viken Trio, Frynsete på nervene, Vrakfeber, Johnny Red and The Prayerhouse People

Artistar 2016
Hege BjerkCarl LouisUnnveig AasARYSondre LercheTeksti-TV 666HonningbarnaBonanza KidzRoger Græsberg & ForeningenErlend Ropstad, Gold CelesteSvenssen
VulkanoTusmørke og Spidergawd.

Artistar 2015
Stein Torleif Bjella, Doffs Poi, Undergrunnen, Spectral Haze, Fjorden Baby!, Skambankt spelar «Skambankt», Egil Olsen, Dig Deeper, GypsyCarnem, Bendik, Kåre & The Cavemen og Bombino (Niger).

Artistar 2014
Tamikrest (Mali), Howlin Rain (US), Wolf People (UK), Real Ones, Siri Nilsen, Fjorden Baby! – kansellert, Hjerteslag, Casiokids, Supersoaker, Cpt Biff & The Seamen, Stanley Brinks & The Kaniks, Freschard, Vilde Tuv, Svenssen. Kunstutstilling i kafeen ved Stine Rommetveit og Lars Rune Sæterdal.

Artistar 2013
Svenska Kaputt (SE), Hedvig Mollestad Trio, Two Gallants (USA), Wolf People (UK) – kansellert, Hvitmalt Gjerde, Heavy Heads, Billie Van, Wunderkammer, Tusmørke, Hovering Orville, Svenssen, Tom Roger Aadland, Geoff Berner (CAN)

Artistar 2012
Jonas Alaska, Highasakite (avlyst), Anja Elena Viken, Svenssen, She Keeps Bees (USA), Honningbarna, Hold Fast, Stein Torleif Bjella, Chrome Hill, Dalane Emoband og General Forsamling, The Captain and Me, Eye Emma Jedi, Skadne Krek

Artistar 2011
Vind i Gardhol, The Cubical (UK), Church of Misery (JPN), Razika, Odel, Casa Murilo, Norma Sass, Oslo Ess, Svenssen, Kriminell Kunst, Swamp Things, Gravmar & The Gravediggers.

Artistar 2010
Dag för Dag (US/SE), The Amazing (SE), Mondo Generator (US), Hy-Test (AUS), Jaako & Jay (FIN), Hovering Orville, Pelbo, Johnny Hancocks, Årabrot, Joddski, Bloody Beach, Goatfish, Death By Unga Bunga, Torstein Obrestad, Svenssen, Siesta.

Artistar 2009
Art Brut, Fjorden Baby, The Alexandria Quartet, Tønes, Svenssen, Lyd, Bart, Major Parkinson, Dead Bisons,Hovering Orville, The Chairs, Gravmar & The Gravediggers

Artistar 2008
Two Gallants (USA), The Good The Bad (Danmark), Tønes, The Cheaters, Ungdomskulen, I Was A King, Gerilja, Pirate Love, Hovering Orville, Svenssen, Casiokids, Gravmar & The Gravediggers.

Artistar 2007
Ida Maria, Tønes, Rockettothesky, Anssi8000 & Hot Coke (FIN), Helldorado, Tønes, Killing Butterflies, Aurora Plastic Monster, eX-girl (JPN), Three Star Hotel, Svenssen, Totkopf, Dead Bisons.

Artistar 2006
The Young Knives (UK), Ungdomskulen, Quasimojo, Mary Me Young, Stereo 21, Årabrot, Gravmar & The Gravediggers, Dead Bizons, Svenssen.

Artistar 2005
Mikabomb (JPN), Ungdomskulen, Three Star Hotel, Svartmalt, Mad Foxes (Svenssen), Gravmar & The Gravediggers, Totkopf, Dead Bizons, Teeny Grownups.

Artistar 2004
Svendsen, Totkopf, Gravmar & The Gravediggers, Dead Bisonz og Three Star Hotel.

Artistar 2003
Gravmar & the Gravediggers, Totkopf, Svenssen Supertruckers

Artistar 2002
Hassa’s Incredible Didgeridoo Experience, Svenssen Supertruckers, Totkopf.