Fredag 12. juli
Bryne mølle
1800 Frøkedal & Familien
1900 Rossman
2000 Misty Coast
2100 Real Ones
2230 MaidaVale (SE)
2400 Wet Dreams

Kjøp billett her!

Program dagtid, laurdag 13. juli
Sporvatunet, ved Garborgsenteret/Time bibliotek
1200 Lady Hardanger
1230 Boller og brus – Jazz og blues
1300 FEELS (US)

 

Program kveldstid, laurdag 13. juli
Bryne mølle
1800 Louien
1900 Folkevogn (NO/IO)
2000 Gents (DK)
2100 Katinka (DK)
2230 FEELS (US)
2400 brenn.

Kjøp billett her!



Artistar 2018
Frida Ånnevik, The Burning Hell (CA), The Thing (NO/SE), Psyko Blasfemi, Vicereine, Baby In Vain (DK), Ondt Blod, Daniela Reyes, Romskip, 9 grader nord, Fieh, Great News, Meg og kammeraten min og Friendship

Artistar 2017
bob hund, Death By Unga Bunga, Carl Louis, Silja Sol, Orango, Blomst, IRAH,
Rancho Relaxo, Erlend Viken Trio, Frynsete på nervene, Vrakfeber og Johnny Red and the Prayerhouse People

Artistar 2016
Hege BjerkCarl LouisUnnveig AasARYSondre LercheTeksti-TV 666HonningbarnaBonanza KidzRoger Græsberg & ForeningenErlend Ropstad, Gold CelesteSvenssen,
VulkanoTusmørke og Spidergawd.

Artistar 2015
Stein Torleif Bjella, Doffs Poi, Undergrunnen, Spectral Haze, Fjorden Baby!, Skambankt spelar «Skambankt», Egil Olsen, Dig Deeper, GypsyCarnem, Bendik, Kåre & The Cavemen og Bombino (Niger).

Artistar 2014
Tamikrest (Mali), Howlin Rain (US), Wolf People (UK), Real Ones, Siri Nilsen, Fjorden Baby! – kansellert, Hjerteslag, Casiokids, Supersoaker, Cpt Biff & The Seamen, Stanley Brinks & The Kaniks, Freschard, Vilde Tuv, Svenssen. Kunstutstilling i kafeen ved Stine Rommetveit og Lars Rune Sæterdal.

Artistar 2013
Svenska Kaputt (SE), Hedvig Mollestad Trio, Two Gallants (USA), Wolf People (UK) – kansellert, Hvitmalt Gjerde, Heavy Heads, Billie Van, Wunderkammer, Tusmørke, Hovering Orville, Svenssen, Tom Roger Aadland, Geoff Berner (CAN)

Artistar 2012
Jonas Alaska, Highasakite (avlyst), Anja Elena Viken, Svenssen, She Keeps Bees (USA), Honningbarna, Hold Fast, Stein Torleif Bjella, Chrome Hill, Dalane Emoband og General Forsamling, The Captain and Me, Eye Emma Jedi, Skadne Krek

Artistar 2011
Vind i Gardhol, The Cubical (UK), Church of Misery (JPN), Razika, Odel, Casa Murilo, Norma Sass, Oslo Ess, Svenssen, Kriminell Kunst, Swamp Things, Gravmar & The Gravediggers.

Artistar 2010
Dag för Dag (US/SE), The Amazing (SE), Mondo Generator (US), Hy-Test (AUS), Jaako & Jay (FIN), Hovering Orville, Pelbo, Johnny Hancocks, Årabrot, Joddski, Bloody Beach, Goatfish, Death By Unga Bunga, Torstein Obrestad, Svenssen, Siesta.

Artistar 2009
Art Brut, Fjorden Baby, The Alexandria Quartet, Tønes, Svenssen, Lyd, Bart, Major Parkinson, Dead Bisons,Hovering Orville, The Chairs, Gravmar & The Gravediggers

Artistar 2008
Two Gallants (USA), The Good The Bad (Danmark), Tønes, The Cheaters, Ungdomskulen, I Was A King, Gerilja, Pirate Love, Hovering Orville, Svenssen, Casiokids, Gravmar & The Gravediggers.

Artistar 2007
Ida Maria, Tønes, Rockettothesky, Anssi8000 & Hot Coke (FIN), Helldorado, Tønes, Killing Butterflies, Aurora Plastic Monster, eX-girl (JPN), Three Star Hotel, Svenssen, Totkopf, Dead Bisons.

Artistar 2006
The Young Knives (UK), Ungdomskulen, Quasimojo, Mary Me Young, Stereo 21, Årabrot, Gravmar & The Gravediggers, Dead Bizons, Svenssen.

Artistar 2005
Mikabomb (JPN), Ungdomskulen, Three Star Hotel, Svartmalt, Mad Foxes (Svenssen), Gravmar & The Gravediggers, Totkopf, Dead Bizons, Teeny Grownups.

Artistar 2004
Svendsen, Totkopf, Gravmar & The Gravediggers, Dead Bisonz og Three Star Hotel.

Artistar 2003
Gravmar & the Gravediggers, Totkopf, Svenssen Supertruckers

Artistar 2002
Hassa’s Incredible Didgeridoo Experience, Svenssen Supertruckers, Totkopf.